Tajemnice Photoshopa – kurs grafiki z NZS UW
Opublikowano: 04.04.2016

Grafika komputerowa polega na wykorzystaniu technik komputerowych do tworzenia obrazów. Jednym z kryteriów klasyfikacji grafiki na grafikę rastrową i wektorową, jest klasyfikacja ze względu na sposób jej tworzenia. Do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej służy m.in. program Adobe Photoshop.

Mamy przyjemność zaprosić na kolejne wydarzenie w ramach Warsztatów Dziennikarskich, podczas którego poznamy tajemnice Photoshopa. Kurs skierowany jest zarówno do osób zaczynających swoją przygodę z grafiką jak i do tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. Szkolenie przeprowadzi Pani Jolanta Dec. Na spotkanie należy przynieść swój laptop z zainstalowaną wersją próbną programu Photoshop (30 dniowa, bezpłatna). Kurs potrwa 4h i odbędzie się w sali nr 5, ul. Bednarska 2/4.

Jolanta Dec – z wykształcenia jest inżynierem informatykiem. Od 25 lat zajmuję się poligrafią i grafiką komputerową. Prowadziła drukarnię offsetową i cyfrową oraz studio graficzne. Obecnie zajmuje się przygotowaniem do druku książek, katalogów, raportów rocznych oraz mniejszych publikacji, a także prowadzi szkolenia w dziedzinie DTP, grafiki komputerowej i poligrafii.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc: 15. Formularz do zapisów ukaże się 7 kwietnia o godzinie 19:00. Zapisy potrwają do 20:30. O zakwalifikowaniu się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Informację o osobach zakwalifikowanych prześlemy na podane przez uczestników adresy e-mail. W razie rezygnacji proszę powiadomić organizatora do 8 kwietnia do godziny 19:00.

Sylwia Borycka
Tel.781573956