Spotkanie z Agatą Kuleszą i pokaz filmu ,,Róża”
Opublikowano: 20.01.2016

Prawie kino Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego miało zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie, które odbyło się 14 stycznia.

Tym razem gościliśmy jedną z najlepszych i najpopularniejszych polskich aktorek – Agatę Kuleszę: absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, zdobywczyni Orła za tytułową rolę w filmie Wojciecha Smarzowskiego Róża, odtwórczyni roli Wandy Gruz w Idzie Pawła Pawlikowskiego nagrodzonej Oscarem za najlepszy film nieanglojęzyczny w roku 2015. Na co dzień związana z warszawskim Teatrem Ateneum.

W pierwszej części naszego spotkania obejrzeliśmy wspomniany wcześniej film – Różę. Następnie odwiedziła nas Pani Agata, z którą mogliśmy porozmawiać, zadać milion pytań i zrobić miliard selfie. ;-) Kto nie był, niech żałuje. Tymczasem śledźcie nasze kolejne wydarzenia, na które gorąco zapraszamy!

Partnerzy Prawie Kina:
Legalna Kultura