Poznajcie komandosa – spotkanie z kapitanem marynarki Robertem „Eddiem” Pawłowskim
Opublikowano: 23.05.2015

Przyjdź! Zainspiruj się Niezależnego Zrzeszenia Studentów przygotował kolejny raz ciekawe spotkanie z interesującym człowiekiem. 18 maja poznaliśmy byłego komandosa Formozy – kapitana Roberta „Eddiego” Pawłowskiego.

Podczas spotkania Eddie opowiedział nam, jak to się stało że został komandosem oraz jak wiele pracy kosztowało go dostanie się do tej elitarnej formacji, o której do tej pory nikt nie napisał żadnej książki. Dowiedzieliśmy się jak wygląda selekcja i szkolenie, w jaki sposób komandosi przygotowują się do misji oraz jak wygląda ich życie na co dzień i po odejściu ze służby.

To była niesamowita okazja, aby poznać człowieka, który pokazał hart ducha i determinację tam gdzie wielu innych się poddawało. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie!

GALERIA: