Podróże geograficzne i duchowe czyli spotkanie z Szymonem Hołownią
Opublikowano: 07.05.2015

Projekt Podróżnicy Niezależnego Zrzeszenia Studentów UW tym razem porwał nas w podróże geograficzne i duchowe z Szymonem Hołownią!

Dziennikarz i publicysta, znany z nowatorskiego podejścia do pisania na tematy religijne. Przez media świeckie uznany za eksperta w tematach dotyczących Kościoła katolickiego, występuje w roli komentatora i krytyka. Dwukrotnie przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów.

Dwukrotny laureat nagrody „Grand Press”, między innymi otrzymał nagrodę Dziennikarską „Ślad”, Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wiele innych nagród i wyróżnień.

Założyciel Fundacji Kasisi wspierającej Dom Dziecka Kasisi w Zambii.

Wspólnie z Marcinem Prokopem tworzą duet prezenterów „Mam talent”.

Jako gość NZS UW opowiedział nam o podróżowaniu zarówno geograficznym jak i duchowym po niemal wszystkich kontynentach, o tym jak został ojcem setek afrykańskich dzieci oraz o swoich doświadczeniach w nowatorskim szerzeniu chrześcijaństwa.

Spotkanie miało charakter otwarty, można było zadać pytanie panu Szymonowi oraz uzyskać autograf.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie! :-)

GALERIA: