Pierwsza pomoc NZS UW
Opublikowano: 16.11.2014

Projekt „Pierwsza pomoc NZS UW” ma na celu edukację społeczeństwa w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Niezwykle ważne jest uświadamianie ludziom, a w szczególności studentom, dla których dedykowana jest działalność projektu, jak istotne jest prawidłowe zachowanie podczas zdarzenia w domu lub miejscu publicznym, gdzie od kilku sekund często zależy ludzkie zdrowie i życie.

Zgodnie z ustawą z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym projekt opiera swoją działalność na bezpłatnych szkoleniach dla wszystkich zainteresowanych. Kursy i prelekcje prowadzone są według najnowszych wytycznych postępowania, a oparte są na doświadczeniu instruktorów zarówno w kwestii dydaktyki, jak i praktyki w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz organizacjach takich jak Polski Czerwony Krzyż.

Zapraszamy do śledzenia naszego projektu na Fanpage’u NZS UW oraz Fanpage’u projektu, a także do brania udziały w okazach kwalifikowanej pierwszej pomocy organizowanych w ramach projektu Pierwsza pomoc NZS UW.

Pierwsza pomoc NZS UW jest partnerem akcji Ratuj Życie – ratujzycie.eu.

Koordynator: Maciej Latos
latosmaciej@gmail.com 601 292 532

GALERIA