Zarząd Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego 2017/2018

Przewodniczący – Piotr Mazur
piotr.mazur@nzs.org.pl

Wiceprzewodnicząca ds. Finansów – Urszula Zawadzka
urszula.zawadzka@nzs.org.pl

Wiceprzewodnicząca ds. Projektów – Joanna Haberek
joanna.haberek@nzs.org.pl

Wiceprzewodniczący ds. PR – Mateusz Ensztejn
mateusz.ensztejn@nzs.org.pl

Członek Zarządu ds. HR  Klaudia Karolewska
klaudia.karolewska@nzs.org.pl

Członek Zarządu ds. Partnerów – Dominik Wosiek
dominik.wosiek@nzs.org.pl

 

Sekretarz – Jakub Jurewicz
jakub.jurewicz@nzs.org.pl

Uczelniana Komisja Rewizyjna NZS OU UW

Przewodnicząca – Aleksandra Czekaj
Sekretarz – Filip Pilarski
Członek – Kamila Krzemińska
Członek – Kuba Kucharczyk
Członek – Kamil Suchodoła