Konsul USA radzi – Work & Travel w wakacje 2016
Opublikowano: 28.11.2015

Projekt ,,Podróżnicy” Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego ptrzygotował spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych. Podczas prelekcji dowiedzieliśmy się, czym tak naprawdę są programy Work&Travel wspierane przez amerykański Departament Stanu i w jaki sposób student może wyjechać, by spędzić wakacje w USA.

Po wystąpieniu Konsula, uczestnicy i ambasadorzy tegorocznej edycji Camp Leaders Poland – wakacje w Stanach  opowiedzieli o procesie aplikacji, kosztach wyjazdu i wrażeniach ze swojego pobytu za oceanem.

Spotkanie odbyło się 18 listopada o godzinie 16:00 do sali 200 Budynku Samorządu Studentów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia.

GALERIA:

Organizatorzy: