Jak się uczyć, żeby się nauczyć?
Opublikowano: 22.06.2017

Nadeszła niespodziewanie… Stąpając cichutko zakradła się do kalendarza… Jak zwykle bez uprzedzenia… Po raz kolejny… SESJA ZASKOCZYŁA STUDENTÓW!

Oczyma duszy widzisz już sterty piętrzących się książek, 800 slajdów i zdjęcia notatek jedynego systematycznego, który chodził na wykłady? Noce spędzone w BUWie, hektolitry kawy i nikła nadzieja na to, że pytania będą łatwe. Taki smutny scenariusz wydarzył się już nie raz, a może nadszedł najwyższy czas, aby to zmienić?

Projekt Uniwersytet Latający NZS UW miał zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na wykład prof. Ewy Czerniawskiej dotyczący metod skutecznej nauki. Jest to idealna lekcja dla tych, którzy nie wiedzą jak się uczyć, żeby się nauczyć.

Prof. Ewa Czerniawska – polska psycholog, prof. dr hab. UW, jeden z czołowych polskich autorytetów w dziedzinie uczenia się i pamięci. Wykładowca akademicki Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego , autorka licznych publikacji naukowych, m.in. książki napisanej wraz z prof. Marią Ledzińską „Jak się uczyć?” Członek European Association for Research on Learning and Instruction.

Wydarzenie odbyło się 31 maja w Budynku Starego BUWu. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie!

Paulina Pieniak
mail: paulina.pieniak@nzs.org.pl