Fantastyczni
Opublikowano: 30.11.2014

Warning: za wszelkie zniknięcie w odmętach fantazji, koszty leczenia uzależnień i dobrą zabawę nie odpowiadamy! *

Fantastyczni_logo

Ten projekt ma na celu poszerzenie wiedzy w zakresie fantastyki, zintegrowanie ludzi, którzy się tym fascynują oraz tych zaciekawionych rosnącą popularnością gatunku. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, a naszą specjalnością są spotkania z autorami polskiej sceny fantastycznej.

W październiku rok akademicki rozpoczęliśmy spotkaniem z Magdaleną Kozak – autorką m.in. ,,Fioletu” oraz ,,Paskudy”, a zarazem nieugiętą lekarką-komandosem. W ramach konkursu i współpracy z wydawnictwem ,,Fabryka Słów” rozdaliśmy egzemplarze ”Łez diabła” oraz trylogii nocarskiej, z których znany był nasz gość.

Naszym następnym krokiem był pomikołajkowy wieczorek komiksowy, na którym, w kameralnej atmosferze Biocultury Cafe mogliśmy dowiedzieć się ile kosztują pierwsze wydania ”Kapitana Ameryki”, skąd pochodzi manga oraz czym jest ”Kapitan Brytania”. Dodatkowo rozdaliśmy konkursowo komiksy udostępnione dzięki współpracy z wydawnictwami Waneko oraz Egmont.

Co roku, przy współpracy z HBO, organizujemy przedpremierowo ,,Grę o tron na UW”, na której można poznać osobiście Cersei Lannister, popisać się talentem kulinarnym tudzież artystycznym, a przy tym wygrać niebanalne nagrody związane z serialem i sagą. Dodatkowo wspólnie nastrajamy się na nowy sezon serialowy, oglądając tzw. making of lub też ostatni odcinek poprzedniego sezonu.
Tak oto zapraszamy do dołączenia do naszej fantastycznej grupy i do uczestnictwa w wydarzeniach.

Niech moc będzie z Wami!

Gandalf NZS’u

* chyba że mailowo :)

To już było:

Koordynator: Magdalena Bąk