Czarną Perłą po Afryce – warszawska premiera filmu „Restauracja”
Opublikowano: 04.04.2018

Każdy z nas próbuje odnaleźć swoje miejsce na świecie i szuka różnych sposobów, aby to zrobić… Niektórzy podróżują autostopem, inni latają samolotami… A gdyby tak… wsiąść na rower i wyjechać daleko w świat, aby w samotności zastanowić się nad sensem życia i znaleźć właściwe dla siebie miejsce?

Tak właśnie zrobił autor i jednocześnie bohater filmu – „Restauracja”, czyli Damian (Wolf Wagabunda) Lemański 📷

Pewnego dnia wsiadł on na rower i z rodzinnego miasteczka na Mazurach wyruszył do Dakaru w Senegalu.

Jako Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu „Podróżnicy” organizujemy pokaz filmu wraz z prelekcją fotografa i filmowca amatora w jednym. Film ten jest swoistą relacją z jego wyprawy do Afryki! 🌍🎥

Chcesz dowiedzieć się, co kryje enigmatyczny tytuł filmu?
A może szukasz inspiracji podróżniczej?
Jeśli tak, nie może zabraknąć Cię na naszym spotkaniu!

📅 Kiedy? 12 kwietnia o godzinie 18:30

📍 Gdzie? Wydział Polonistyki UW, sala nr 17 (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)

Wstęp wolny!
To jak, widzimy się? 💃